Pravidla Kuliček

Pravidla aneb desatero KULIČEK

1.     Každý návštěvník (maminka, tatínek, atd.) se zapíše do knihy návštěv a zaplatí pobytné 30,- Kč za rodinku do označené pokladničky na stole.

2.     Vstup do prostor mateřského centra (MC) je pouze v přezůvkách (nebo rodiče v ponožkách).

3.     Odpovědnost za své dítě nese doprovod dítěte po celou dobu pobytu v mateřském centru.

4.     Návštěvníci mají možnost využít kuchyňku, kde si mohou uvařit čaj nebo kávu, která bude volně k dispozici. Cena je zahrnuta v pobytném. Svačinky konzumujte pouze u stolu. Každá matka krmí pouze své dítě a po svém dítěti také uklidí (včetně nádobí).

5.     Za odložené věci neručíme.

6.     Své svršky a obuv si nechávejte na věšácích a v botníku.

7.     Na matce zůstává zodpovědné zvážení přítomnosti dítěte v MC vzhledem k aktuálnímu zdravotnímu stavu (maminky, buďte ohleduplné k sobě i k ostatním a nevoďte do centra nemocné děti i pouze při vašem podezření na začínající chorobu).

8.     V MC je dětem k dispozici nočník nebo WC – matka po svém dítěti uklidí (vynést a vypláchnout nočník nebo spláchnout) (v případě potřeby jsou ve skřínce k dispozici jednorázové pleny a ostatní hygienické potřeby). Vždy své děti doprovoďte na WC.

9.     Veďte své děti k pořádku, před odchodem ukliďte s dítětem hračky. Dejte pozor, aby se děti chovaly ke všemu vybavení i hračkám v MC šetrně.

10. Důležitá je vyšší tolerance maminek (doprovodu dítěte) při „vzájemném poznávání dětí”.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..